Złoty młot dla Anity Włodarczyk

Złoty młot dla Anity Włodarczyk

Wręczenie Złotego Młota od Ogólnopolskiego Cechu Rzemieślników Artystów dla Anity Włodarczyk uświetni ło uroczystość otwarcia 16. edycji targów Złoto Srebro Czas w dniu 1.10 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56C w Warszawie.

Jeden złoty młot Anita Włodarczyk już otrzymała – tyle że był to zwykły młotek pomalowany złotą farbą… Godne prawdziwej mistrzyni jest jednak prawdziwe złoto. 24-karatowe – najlepsze, bo najwyższej próby i bez żadnych dodatków. I nie zwykły młotek, tylko młot, którym „wyrzuciła” rekord świata na zawodach w Cetniewie. Pozłoci ł go Jerzy Stachurski – Mistrz Rzemiosła Artystycznego w brązownictwie i złotnictwie, a wręczony został w imieniu członków OCRA. Dla mistrzyni od mistrzów.

„Cieszymy się z sukcesu reprezentantki Polski i w ten sposób chcielibyśmy jej za to mistrzostwo podziękować. Zwłaszcza że my – mistrzowie artyści w różnych dziedzinach, jak choćby jubilerstwo, kaletnictwo, introligatorstwo czy kowalstwo – dobrze wiemy, jak wiele trzeba włożyć czasu i wysiłku, by być najlepszym w swojej dziedzinie” – wyjaśniła ideę przyznania nagrody Olga Werbeniec, prezes OCRA.

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz