ZŁOTY INSTALATOR DLA NAJLEPSZYCH ZA ROK 2016

ZŁOTY INSTALATOR DLA NAJLEPSZYCH ZA ROK 2016

Polska Korporacja Techniki Sanitarnej Grzewczej Gazowej i Klimatyzacji wraz z redakcją „Polskiego Instalatora” ogłasza kolejną edycję konkursu na najlepszą firmę lub instytucję działającą w Polsce w branży instalacyjnej w roku 2016.

Celem konkursu jest docenienie i wyróżnienie firm, które mają szczególne osiągnięcia, ciekawe opracowania technologiczne i konstrukcyjne charakteryzujące się wysokimi walorami technicznymi, użytkowymi i estetycznymi, walorami ekologicznymi, nowoczesnością i niezawodnością w działaniu. Czynnie działających na rynku branży instalacyjnej za różnorodne formy aktywności a także projektantów i inwestorów korzystających z nowoczesnych rozwiązań branżowych.

Wyróżnienia zostaną przyznane w 8 kategoriach branży instalacyjnej za następującą działalność:

 1. opracowanie lub wdrożenie polskiego, nowoczesnego rozwiązania technicznego,
 2. organizacja kształcenia branżowych specjalistów,
 3. wzorcowe wykonanie przez firmę instalacji: gazowniczych, wodnokanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
 4. nowoczesne rozwiązania w organizacji handlu hurtowego i detalicznego branży instalacyjnej,
 5. organizacja wszechstronnego i wysoce sprawnego serwisu wyrobów branży instalacyjnej,
 6. rozwiązania projektowe z zastosowaniem nowoczesnych technologii w branży instalacyjnej,
 7. wysoce zaawansowane technologie, systemy i urządzenia w zakresie odnawialnych źródeł energii,
 8. inwestor realizujący projekty lub obiekty z wykorzystaniem nowoczesnych technologii w zakresie branży instalacyjnej.

  Zgłoszone propozycje oceni specjalnie powołany Sąd Konkursowy, składający się z fachowców różnych dyscyplin naszej branży. Wyniki konkursu zostaną uroczyście ogłoszone podczas Wiosennej Gali Instalatorów – dorocznego, uroczystego spotkania instalatorów. Najlepsze firmy w poszczególnych kategoriach zostaną nagrodzone statuetką Złotego Instalatora.

  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji naszego konkursu.

  Pisemne wnioski wraz z uzasadnieniem prosimy kierować do Oddziałów Okręgowych Korporacji, Redakcji „Polskiego Instalatora” lub bezpośrednio do biura Rady Krajowej Polskiej Korporacji Techniki SGGiK, Al. KEN 95, 02 – 777 Warszawa, najpóźniej do 5 maja 2017 r.

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz