Zaproszenie na bezpłatną konferencję „Rosja, Niemcy-nowe możliwości i perspektywy eksportowe”

Zaproszenie na bezpłatną konferencję „Rosja, Niemcy-nowe możliwości i perspektywy eksportowe”

Kujawsko–Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy w imieniu Kujawsko-Pomorskiego Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE) ma zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w konferencji „ Rosja, Niemcy-nowe możliwości i perspektywy eksportowe”. Konferencja będzie miała miejsce dnia 29 września 2015 r., w godz. 9.00-15.50 w sali konferencyjnej Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 3.

Organizatorem imprezy jest Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE) przy Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu we współpracy z Ministerstwem Gospodarki, Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Moskwie oraz Polsko-Niemiecką Izbą Przemysłowo Handlową AHK Polska.

Dedykowana jest ona przedsiębiorcom z różnych branż, zarówno tym już prowadzącym działalność eksportową, jak i tym planującym jej podjęcie oraz instytucjom otoczenia biznesu.Tematyka jest bardzo szeroka i obejmuje istotne zagadnienia związane z eksportem do Rosji i Niemiec (program konferencji w załączeniu).

Prelekcje przeprowadzą zaproszeni specjaliści z Polski, Rosji i Niemiec. Każdy z uczestników otrzyma egzemplarz poradnika „Co przyszły eksporter sprawdzić i wiedzieć powinien…”, przygotowanego przez Kujawsko Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE) oraz Ministerstwo Gospodarki.

Ze względu na uwarunkowania organizacyjne prosimy o jak najszybsze zgłoszenie udziału poprzez formularz rejestracyjny, do którego można wejść klikając tutaj.
Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 56 62 18 492; lub 56 62 18 443 lub adresami e-mailowym b.kotkiewicz@kujawsko-pomorskie.pl lub t.tyszkiewicz@kujawsko-pomorskie.pl

W załączeniu dostępne jest zaproszenie oraz program spotkania.

Konferencja jest współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Poddziałania 6.2.1. „Wsparcie dla sieci centrów obsługi inwestorów i eksporterów” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

PLIKI DO POBRANIA
ZAŁĄCZNIK 1
ZAŁĄCZNIK 2

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz