X edycja Międzynarodowych Letnich Targów Biżuterii i Zegarków JUBINALE 2017!

X edycja Międzynarodowych Letnich Targów Biżuterii i Zegarków JUBINALE 2017!

W Krakowie trwają Jubinale 2017. Dziesiąta edycja targów odbywa się w dniach 08-10.06.2017 roku, w nowoczesnej hali Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9 w Krakowie. W piątek Targi odwiedził prezes Janusz Kowalski reprezentujący Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości.

Jednak organizator Jubinale 2017 Andrzej Sadowski przygotował dla prezesa Kowalskiego niespodziankę. Adresowana ona była do Ogólnopolskiej Komisji Złotniczo-Jubilerskiej Związku Rzemiosła Polskiego, którą kieruje właśnie Janusz Kowalski. Jubileuszową statuetkę Andrzej Sadowski wręczył prezesowi Kowalskiemu na stoisku Ogólnopolskiej Komisji Złotniczo-Jubilerskiej Związku Rzemiosła Polskiego.

Krakowskie Targi Jubinale są jedymi z największych tej branży Targów w Polsce. Poza Jubinale w świecie jubilersko-złotniczym liczą się jeszcez tylko gdański AMBERIF oraz urządzane przez Fundację Rozwoju Polskiej Branży Jubilerskiej GOLD EXPO w Warszawie.
Wystawcami targów Jubinale 2017 są firmy z Polski oraz zagranicy – producenci, importerzy, hurtownicy, designerzy branży jubilerskiej i zegarkowej. Liczne grono kupców dociera tu z Polski oraz krajów Europy Centralnej, jak: Słowacja, Czechy, Węgry, Ukraina, Niemcy, Litwa, Włochy, Austria ale również z takich krajów jak Chiny czy Australia. Międzynarodowość targów JUBINALE staje się ich bardzo mocną stroną, tym samym zapewniając polskim firmom możliwość nawiązania kontaktów na skalę międzynarodową, co w dzisiejszych czasach silnej konkurencji na każdej płaszczyźnie, jest niezwykle ważne.

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz