Tydzień Przedsiębiorcy rozpoczęty. Prezes ZRP w Kapitule konkursu

Tydzień Przedsiębiorcy rozpoczęty. Prezes ZRP w Kapitule konkursu

W centrali ZUS, 11 września, odbyła się uroczysta inauguracja Tygodnia Przedsiębiorcy, który od 11 do 15 września odbywa się we wszystkich placówkach ZUS.

Tegoroczne wydarzenie pod hasłem „e-Składka – proste płatności z ZUS” jest wprowadzeniem w niezwykle ważną zmianę dla płatników, czyli wdrożenie od 1 stycznia 2018 r. e-Składki. Organizatorem wydarzenia jest ZUS. W ramach wydarzenia przewidziane było przyznanie przedsiębiorcom wyróżnień. W Kapitule konkursu zasiada Jan Gogolewski, prezes Związku Rzemiosła Polskiego.

W tegorocznej edycji konkursu, w kategorii „Rozwijanie wspólnych inicjatyw dla przedsiębiorców” jednym z nominowanych przez Oddział ZUS podmiotów jest Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Prudniku.

Inicjatywa jest adresowana do przedsiębiorców oraz osób, które planują rozpoczęcie działalności, ale też do tych, którzy chcą się dowiedzieć więcej o obowiązujących przepisach z zakresu ubezpieczeń społecznych, zasadach rozliczania składek a także o zmianach, jakie nastąpią od stycznia 2018 roku. ZUS, w dniach 11-15 września, zaprasza do udziału w bezpłatnych seminariach oraz korzystania z punktów informacyjno-eksperckich.

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz