Targi JUBINALE 2017

Targi JUBINALE 2017

W dniach 08-10 czerwca na terenach targowych Expo Krakow odbędzie się jubileuszowa X edycja Międzynarodowych Letnich Targów Biżuterii i Zegarków JUBINALE.

JUBINALE to wiodące wydarzenie branży jubilerskiej w Europie Centralnej. Targi oferują swoim gościom niepowtarzalny wgląd w letnie trendy, które w nadchodzącym sezonie będą napędzały polski i europejski rynek jubilerski. Wystawcami targów są firmy z Polski oraz zagranicy – producenci, importerzy, hurtownicy, designerzy branży jubilerskiej i zegarkowej. Liczne grono kupców dociera krajów Europy Centralnej, jak: Słowacja, Czechy, Węgry, Ukraina, Niemcy, Litwa, Włochy, Austria ale również z takich krajów jak Chiny czy Australia. Międzynarodowość targów zapewnia polskim firmom możliwość nawiązania kontaktów z zagranicznymi kontrahentami, co w czasach silnej konkurencji jest niezwykle ważne.

Bezpłatnej rejestracji można dokonać jednorazowo za pomocą formularza on-line na lub podczas targów w punkcie rejestracji Kupców. Każda zarejestrowana firma będzie mogła samodzielnie wydrukować dla swoich pracowników bezpłatne identyfikatory, upoważniające do przebywania na hali podczas trwania targów.

Rejestracja: LINK

Więcej: LINK

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz