Szacun dla zawodowców konferencja u Adama Szulca

Szacun dla zawodowców konferencja u Adama Szulca

WIELKOPOLSKA IZBA RZEMIEŚLNICZA W POZNANIU


Jestem dumny z mojego zawodowego wykształcenia – tak zgodnie wspominali swoją naukę w technikum Jacek Jaśkowiak Prezydent Poznania i Jan Grabkowski Starota Poznański.

Taka deklaracja padła na specjalnej konferencji prasowej zorganizowanej 24 marca w ramach II edycji cyklu wydarzeń „Szacun dla Zawodowców”. Odbyła się w niewielkim ale bardzo znanym zakładzie fryzjerskim Adama Szulca. To dla znawców prawdziwego męskiego fryzjerstwa miejsce kultowe. Bo Pan Adam o brodach, wąsach , o ich pielęgnacji i modowych trendach wie dosłownie wszystko. Jest mistrzem barberingu. Uczył się od najlepszych w Poznaniu, a dziś pasją do nieco zapomnianego albo raczej pomijanego fryzjerstwa męskiego zaraża swoich uczniów.

foto M.Rutkowska-Kalisz

szacun-dla-zawodowcow-konferencja-u-adama-szulca2 szacun-dla-zawodowcow-konferencja-u-adama-szulca3 szacun-dla-zawodowcow-konferencja-u-adama-szulca4 szacun-dla-zawodowcow-konferencja-u-adama-szulca5 szacun-dla-zawodowcow-konferencja-u-adama-szulca6 szacun-dla-zawodowcow-konferencja-u-adama-szulca7 szacun-dla-zawodowcow-konferencja-u-adama-szulca8

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz