Spotkanie z kierownikami cechów

Spotkanie z kierownikami cechów

Utworzenie szkoły, realizowanie projektów unijnych, udział rzemieślników w gremiach mających wpływ na gospodarkę – to tylko przykłady skutecznych działań Izby i Cechów. W ciągu ostatnich kilku miesięcy odnotowaliśmy ogromny postęp w funkcjonowaniu organizacji rzemiosła. Aby być na bieżąco z aktualnymi projektami i wydarzeniami, zostało zorganizowane w dniu 10 listopada spotkanie z Kierownikami Cechów.

Prezes Janusz Kowalski podziękował zebranym za dotychczasową współpracę a szczególnie za pomoc w organizowaniu praktyk dla uczniów Rzemieślniczej Zasadniczej Szkoły Zawodowej MIRiP. Podzielił się również uwagami i wnioskami po spotkaniu z Mistrzami szkolącymi, które odbyło się dzień wcześniej w siedzibie Izby. Prezes omówił także najważniejsze w ostatnim czasie działanie ZRP dla rzemiosła – nowelizację ustawy o rzemiośle, która otwiera wiele nowych możliwości. Ponadto, spotkanie było platformą wymiany doświadczeń z realizacji projektów unijnych: m. in. projekt realizowany przez Cechu Rzemiosł Różnych w Olkuszu „Nowoczesne rozwiązania – Dynamiczne firmy” oraz liczne projekty Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Wieliczce. W trakcie spotkania, Kierownicy Cechów podzielili się także opiniami i problemami dotykającymi Cechy. Tylko dzięki świadomości istniejących problemów, Izba ma szansę pomagać w ich rozwiązywaniu.

spotkanie-z-kierownikami-cechu spotkanie-z-kierownikami-cechu2 spotkanie-z-kierownikami-cechu3 spotkanie-z-kierownikami-cechu5 spotkanie-z-kierownikami-cechu6 spotkanie-z-kierownikami-cechu7 spotkanie-z-kierownikami-cechu8 spotkanie-z-kierownikami-cechu9 spotkanie-z-kierownikami-cechu10 spotkanie-z-kierownikami-cechu11

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz