Serdeczne podziękowania – Po zakończeniu 4 kadencji!

Serdeczne podziękowania – Po zakończeniu 4 kadencji!

WIELKOPOLSKA IZBA RZEMIEŚLNICZA W POZNANIU


W trakcie posiedzenia Rady Izby, które odbyło się 4 lipca uroczyście podziękowano Jerzemu Bartnikowi za szesnastoletnie, nieprzerwane szefowanie Związkowi Rzemiosła Polskiego.

Przez cztery kadencje Prezes Jerzy Bartnik swoją aktywność i pracę na rzecz Rzemiosła dzielił między Warszawę i Poznań – teraz chce się skupić na prowadzeniu na naszej Izbie. Jak sam podkreślał pięć kadencji to wystarczy !

Przypomnijmy, że pierwszy raz przewodził Związkowi w niezwykle trudnym czasie transformacji w latach 1989-1993. W 2001 ponownie objął funkcję prezesa Związku Rzemiosła Polskiego. Trzy lata później wybrano go wiceprzewodniczącym Europejskiej Unii Rzemiosła oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw UEAPME.

23 czerwca 2017 roku Kongres Rzemiosła Polskiego zdecydował, że nowym prezesem zostanie Jan Gogolewski, członek Zarządu Kujawsko-Pomorskiej Izby Rzemieślniczej z Bydgoszczy, rzemieslnik branży cukierniczej. Kontrkandydatem do fotela prezesa był Edward Tomasz Połaski, prezes Mazowieckiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości.

Jerzy Bartnik został Honorowym Prezesem Związku Rzemiosła Polskiego i przede wszystkim Prezesem Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu! Jak sam podkreślał będzie teraz zdecydowanie częściej w macierzystej Izbie i ulubionym mieście!

serdeczne-podziekowania-po-zakonczeniu-4-kadencji-2

serdeczne-podziekowania-po-zakonczeniu-4-kadencji-3

serdeczne-podziekowania-po-zakonczeniu-4-kadencji-4

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz