„Przemysł 4.0 a Edukacja i Kwalifikacje”. Konferencja w Ministerstwie Rozwoju

„Przemysł 4.0 a Edukacja i Kwalifikacje”. Konferencja w Ministerstwie Rozwoju

W imieniu organizatorów zapraszamy na konferencję „Przemysł 4.0 a Edukacja i kwalifikacje”, która odbędzie się 28 czerwca w Warszawie.

Związek Pracodawców Motoryzacji i Artykułów Przemysłowych (ZPMiAP) zaproponował zorganizowanie debaty na temat możliwości wspólnego – biznes, nauka i rząd – przygotowania się na nadchodzące radykalne zmiany i dobrego zarządzania przemysłem w trakcie rewolucji przemysłowej.

Z założenia, debata skupiłaby się nie na najnowocześniejszej technologii czy systemach IT, lecz na edukacji i kwalifikacjach pracowników branży motoryzacyjnej w Polsce, próbując odpowiedzieć na kluczowe dla wszystkich pytanie – jakie umiejętności i kwalifikacje powinny być rozwijane? W oparciu o jakie modele kształcenia?

1 KOMENTARZ

  1. W grudniu tez szykuje się ciekawie zapowiadająca się konferencja o przemyśle 4.0. Jeśli ktoś nie dał rady dotrzeć na tę z bloga to mogę polecić Fabrykę Cyfrowych Przemian – https://ax-dynamics.com/pl/fabryka-cyfrowych-przemian. Przemówienie Jarosława Zarychta Dyrektora Rozwoju Microsoft, który zaprezentuje i opowie o interaktywnej makiecie fabryki przyszłości, zapowiada się super

Dodaj komentarz