Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego

Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego

Największe, najważniejsze, najciekawsze… Takie są bez wątpienia Targi fryzjerskie i kosmetyczne LOOK i BEAUTY VISION, które od 25 lat gromadzą profesjonalistów i cieszące się ogromną popularnością wśród zwiedzających.

Ale Targi Look to także najważniejsze spotkanie dla fryzjerów, którzy mogą zmierzyć się w Otwartych Mistrzostwach Fryzjerstwa Polskiego. Do Poznania już po raz dwudziesty przyjechało kilkuset juniorów i seniorów by wystartować w siedemnastu konkurencjach we fryzjerstwie, barberingu, makijażu profesjonalnym, przedłużaniu i zagęszczaniu włosów, a także stylizacji.

Organizatorem Mistrzostw są: Ogólnopolska Komisja Fryzjersko-Kosmetyczna Związku Rzemiosła Polskiego, Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie.

W czasie otwarcia Mistrzostw – dodajmy jubileuszowych dla Poznania bo organizowanych już po raz dwudziesty – miała miejsce bardzo sympatyczna uroczystość. Przemysław Trawa – Prezes MTP odebrał Kordzik WIR . Najwyższe odznaczenie nadawane przez Izbę powędrowało na jego ręce w podziękowaniu za znakomitą wieloletnią współpracę przy organizacji tego największego Święta Fryzjerstwa Polskiego.

Przez terem MTP przewija się w czasie trwania LOOK kilkadziesiąt tysięcy osób – profesjonalistów i ludzi zwyczajnie zainteresowanych modowymi nowinkami. Ale przede wszystkim to fryzjerzy, wizażyści, kosmetyczki i osoby bezpośrednio związane z branżą – właściciele salonów fryzjerskich, przedstawiciele producentów i dystrybutorów produktów fryzjerskich, kosmetycznych oraz elementów wyposażenia salonów. W tym roku wystawia się blisko 400 marek. Przygotowano liczne pokazy, warsztaty oraz konkursy fryzjerów i wizażystów. Osoby chętne mogą też spotkać się z blogerami kosmetycznymi i fryzjerskimi.

Wyniki tegorocznych Mistrzostw wśród seniorów:

  • Mistrzem Polski we fryzjerstwie męskim został Drab Tomasz,
  • Mistrzem Polski we fryzjerstwie damskim został Jakóbek Mateusz
  • Mistrzem Polski w Makijażu Profesjonalnym została Kuznetsova Oleksandra
  • Mistrzem Polski w Berberingu została Bielecka Maria
  • W konkurencji indywidualnej: Fryzura na okładkę – Wyobraźnia – Klasa Styl wygrał Kostrzycki Tomas

Najlepsi juniorzy to :

  • Mistrzem Polski we fryzjerstwie męskim został Cader Andrzej
  • Mistrzem Polski we fryzjerstwie damskim została Czereda Maria

Pełne wyniki tegorocznych zmagań są na www.crr.com.pl

otwarte-mistrzostwa-fryzjerstwa-polskiego2

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz