Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD

Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD

25-28 września w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD. Ze względu na duże zainteresowanie poprzednią edycją, w tym roku rozszerzono ekspozycję aż do 4 pawilonów.

Organizatorzy zapewniają, że dotrzymanie podanych przez nich terminów, to gwarancja niższej ceny powierzchni wystawienniczej, lepszej lokalizacji oraz bezpłatnego świadczenia promocyjnego. Należy pamiętać, że:

  • do 31 maja obowiązują niższe ceny na powierzchnię wystawienniczą;
  • do 10 czerwca należy przesłać logotyp firmy w celu zamieszczenia go na banerze eksponowanym na stronie głównej www.polagra-food.pl od dnia 1 lipca 2017 r. (usługa w cenie najmu powierzchni wystawienniczej);
  • do 3 lipca należy zgłaszać produkty do Katalogu Nowości (usługa w cenie najmu powierzchni wystawienniczej pod warunkiem nadesłania materiałów w terminie);
  • 20 lipca mija termin rezerwacji powierzchni reklamowej w magazynie Polagra News;
  • 1 sierpnia jest drugim terminem przesłania logotypu firmy w celu zamieszczenia go na banerze, na stronie głównej www.polagra-food.pl dla zgłoszeń nadesłanych po 31.05.2017. Baner z dosłanymi logotypami eksponowany będzie od dnia 20.08.2017 (usługa w cenie najmu powierzchni wystawienniczej).

PODOBNE ARTYKUŁY

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz