„Lider Przedsiębiorczości Roku 2017”. Konkurs rozpoczęty

„Lider Przedsiębiorczości Roku 2017”. Konkurs rozpoczęty

Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Warszawie zapraszają mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje wspierające przedsiębiorczość, w tym samorząd terytorialny do udziału w konkursie „Lider Przedsiębiorczości 2017”.

Konkurs organizowany jest od 1994 r. w ramach promocji małej i średniej przedsiębiorczości. Tytuł Lidera otrzymują firmy aktywne, innowacyjne, konkurencyjne i dynamicznie rozwijające się. Statuetki trafiają do firm handlowych, produkcyjnych i usługowych, a także do instytucji wspierających przedsiębiorczość, w tym jednostek samorządu terytorialnego.

Tegoroczna Gala uświetniona zostanie uroczystymi obchodami z okazji Jubileuszu XXV-lecia działalności Fundacji Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Uroczyste wręczenie wyróżnień: Statuetek i Dyplomów „Lidera Przedsiębiorczości” odbędzie się 25 października (środa) 2017 r. w Warszawie, w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych.

Konkurs podzielony jest na 4 kategorie:

  • Mikrofirmy zatrudniające mniej niż 10 pracowników,
  • Małe przedsiębiorstwa-firmy zatrudniające mniej niż 50 pracowników,
  • Średnie – zatrudniające mniej niż 250 zatrudnionych,
  • Instytucje wspierające przedsiębiorczość, w tym samorząd terytorialny

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest złożenie w Biurze Organizacyjnym Konkursu: ankiety zgłoszeniowej oraz wniesienie opłaty konkursowej i dostarczenie kopii dokonania przelewu do Organizatora konkursu.

Organizatora konkursu.
Więcej: LINK
Ankieta: LINK

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz