Konkurs Food Show Star

Konkurs Food Show Star

W konkursie Food Show Star nagradzany jest Najlepszego Dostawca produktów spożywczych dla sektora HoReCa oraz Najlepszy Produkt spożywczy dla sektora HoReCa.

Wydarzenie skierowane jest do producentów, przetwórców, dystrybutorów i hurtowników żywności, którzy chcą pochwalić się swoimi sztandarowymi produktami, wyróżniającymi się jakością i recepturą, a także dostawców, którzy mają już osiągnięcia na rynku HoReCa i chcą umacniać swoją pozycję oraz pozyskiwać nowych klientów.

Nagrody zostaną wręczone 16 marca. podczas uroczystej wieczornej gali, która będzie finałem pierwszego dnia Food Show – unikalnego wydarzenia biznesowego i kulinarnego dla branży spożywczej i HoReCa. Zgłoszenie produktu i dostawcy oraz uczestnictwo w konkursie jest darmowe i nie wiąże się z żadnymi opłatami. Zgłoszenia konkursowe są przyjmowane w dwóch kategoriach: Najlepszy Dostawca dla sektora HoReCa oraz Najlepszy Produkt dla sektora HoReCa w formule online do końca dnia 10 lutego.
Jedna firma może przesłać najwyżej 2 propozycje produktów żywnościowych lub 2 linii produktowych w kategorii Food Show Star Najlepszy Produkt dla sektora HoReCa.

Pytania prosimy kierować na adres foodshow@portalspozywczy.pl lub telefonicznie: 22 550 69 27.

PODOBNE ARTYKUŁY

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz