Konkurs dla przedsiębiorców i instytucji pn. „Kujawsko-Pomorska firma przyjazna rodzinie”

Konkurs dla przedsiębiorców i instytucji pn. „Kujawsko-Pomorska firma przyjazna rodzinie”

Pixabay | miapowterr

KUJAWSKO-POMORSKA IZBA RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W BYDGOSZCZY


Samorząd województwa kujawsko-pomorskiego realizując Kujawsko-Pomorski Program Wspierania Rodzin na lata 2014-2020 ogłosił Konkurs dla przedsiębiorców i instytucji pn. „Kujawsko-Pomorska firma przyjazna rodzinie”.

„Kujawsko-Pomorska firma przyjazna rodzinie” – to inicjatywa, której celem jest wyróżnienie pracodawców przyjaznych rodzinie, wspierających i ułatwiających swoim pracownikom godzenie życia rodzinnego z zawodowym oraz propagowanie idei wprowadzania w sferze zawodowej rozwiązań prorodzinnych.

Coraz więcej pracodawców dostrzega, iż tworzenie przyjaznych rozwiązań dla pracowników wychowujących dzieci, to ważne działanie na rzecz dobra wspólnego i inwestycja w rozwój ich firmy. Wdrażanie i upowszechnianie rozwiązań służących godzeniu życia zawodowego i rodzinnego oraz wspierających powrót do pracy po przerwie związanej np. z urodzeniem i wychowaniem dzieci przyczynia się do poprawy zadowolenia i jakości życia, a tym samym do poprawy jakości wykonywanej pracy.

Warto inwestować w rozwiązania wspierające godzenie życia zawodowego z prywatnym – wspierając pracownika zwiększamy jego potencjał, jednocześnie zwiększając potencjał całej organizacji oraz społeczności, w której wszyscy żyjemy.

Wnioski od firm, pracodawców i pracowników można nadsyłać do 15 września br. W załączeniu do pobrania regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy. Z ramienia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu przedsięwzięcie nadzoruje Pan Jacek Habant Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej tel.: 56 656 11 25, kom. 668495386, e-mail: j.habant@kujawsko-pomorskie.pl.

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz