Jubileuszowe targi EuroGastro

Jubileuszowe targi EuroGastro

Po raz 20. odbywały się Targi Gastronomiczne EuroGastro – najważniejsze i największe wydarzenie targowe w Polsce dedykowane branży HoReCa. Podobnie jak w roku ubiegłym miejscem spotkania producentów maszyn, urządzeń, usług i rozwiązań dla gastronomii było Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska w Warszawie przy ul. Marsa.

Wśród kilkudziesięciu wystawców z kraju i zagranicy obecne były firmy członkowskie Stowarzyszenia Rzeźników i Wędliniarzy RP. Odwiedziliśmy m.in. stoiska spółek Weindich, Kulinaria, Primulator, Bizerba Polska i Łmeat-Łuków.

Targi EuroGastro odbywały się w dniach 6-8 kwietnia. Relacja w najbliższym wydaniu Bilansu Dodatniego.

Przed nami kolejne targowe spotkanie w Warszawie, tym razem na terenie Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego. III Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów – WorldFood Warsaw – odbędą się w dniach 19-21 kwietnia. W pierwszym dniu targów odbędą się 3 konferencje, które mogą zainteresować producentów z branży mięsnej.

O godz. 12 zaplanowano konferencję pt.: „Karuzela podatkowa – ocena zagrożeń w przypadku branży spożywczej” z udziałem m.in. Adama Zdanowskiego z ZM Wierzejki. . O godz. 13 odbędzie się konferencja „Bariery rozwoju eksportu produktów rolno-spożywczych” organizowana przez Polską Federację Producentów Żywności Związek Pracodawców, a o godz. 14 konferencja pod hasłem: „Wyzwania dla branży mięsnej w 2016 roku”, w której uczestniczyć będą m.in. Adam Zdanowski z ZM Wierzejki i Zofia Sypuła z Food Service.

Tekst i fot. Bożena Skarżyńska

jubileuszowe-targi-EuroGastro1 jubileuszowe-targi-EuroGastro2 jubileuszowe-targi-EuroGastro3 jubileuszowe-targi-EuroGastro4

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz