GASTROSILESIA 2016

GASTROSILESIA 2016

IZBA RZEMIEŚLNICZA ORAZ MAŁEJ I ŚREDNIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W KATOWICACH


13 i 14 września w chorzowskiej siedzibie firmy Weindich Centrum Przemysłu Mięsnego i Gastronomii odbyły się Targi Technologii Przetwórstwa Spożywczego GASTROSILESIA Nowe kierunki w Gastronomii.

Podczas Targów GASTROSILESIA przedstawiona została bogata oferta producentów i wystawców z całej Europy, odbyły się pokazy kulinarne, liczne promocje i konkursu z nagrodami, a także zjazd food trucków.

Swoje stanowisko na Targach GASTROSILESIA miała także Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach, gdzie zainteresowane osoby uzyskały odpowiedzi na pytania dlaczego warto szkolić się w rzemiośle i jakie korzyści wynikają z potwierdzenia swoich kwalifikacji czeladniczych i mistrzowskich.

Drugiego dnia Targów GASTROSILESIA Dyrektor Naczelny katowickiej Izby Rzemieślniczej, Pani Beata Białowąs, poprowadziła wykład na temat znaczenia tytułu Czeladnika i Mistrza w zawodzie kucharza na obecnym rynku pracy – jaką wartość ma potwierdzenie kwalfikacji zawodowych dla pracownika i pracodawcy?

Podczas Targów GASTROSILESIA, które odbyły się w siedzibie firmy Weindich Centrum Przemysłu Mięsnego i Gastronomii w Chorzowie, firma KUŚ otrzymała unijny certyfikat Chronionego Oznaczenia Geograficznego dla Krupnioków Śląskich.

Firma KUŚ jest Członkiem Stowarzyszenia Krupnioki Śląskie i jako pierwsza poddała się certyfikacji. Uroczyste wręczenie certyfikatu miało miejsce pierwszego dnia Targów GASTROSILESIA. W uroczystej oprawie przedstawiciel firmy COBICO przekazał certyfikat CHOG Państwu Małgorzacie i Czesławowi Kuś – właścicielom firmy.

Informacje w mediach/prasie dotyczące Targów GASTROSILESIA:

O sukcesie firmy KUŚ napisał m.in. Dziennik Zachodni:

Artykuł w Dzienniku Zachodnim (link)

gastrosilesia-2016-1 gastrosilesia-2016-2

Serdecznie gratulujemy firmie KUŚ sukcesu!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

gastrosilesia-2016-4 gastrosilesia-2016-5 gastrosilesia-2016-6 gastrosilesia-2016-7 gastrosilesia-2016-9 gastrosilesia-2016-10 gastrosilesia-2016-11

 

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz