Czy powstanie Wielkopolska Sieć Naprawcza?

Czy powstanie Wielkopolska Sieć Naprawcza?

FOT. Marzena Rutkowska-Kalisz

WIELKOPOLSKA IZBA RZEMIEŚLNICZA W POZNANIU


Spotkanie przedstawicieli branży motoryzacyjnej.

Czy w powstanie Wielkopolska Sieć Naprawcza? Czy warto współpracować by nie tylko zdobyć lepszą pozycję na rynku ale również obniżać wymiernie koszty?

Na te i wiele innych pytań szukano odpowiedzi w czasie spotkania, które zorganizowała firma DAT Polska we współpracy z Izbą.

Jak przekonywali prelegenci Regionalna – czyli także wielkopolska sieć naprawcza to nowy kierunek rozwoju branży motoryzacyjnej w Polsce. Dzięki współpracy warsztatów wykonujących naprawy powypadkowe korzystają zarówno firmy jak i ich klienci. Takie „zjednoczenie sił” pozwala firmom motoryzacyjnym negocjować niższe ceny części zamiennych i materiałów, a także korzystać z nowoczesnych komputerowych systemów kalkulacji naprawy. Klienci za to zyskują pewność, że samochód naprawiony w warsztacie sieci jest znów w pełni bezpieczny, bo przynależność do niej gwarantuje wykonanie naprawy zgodnie z bardzo wysokimi standardami – co ważne – wcale nie najdrożej wycenionymi!

Połączone siły warsztatów to także możliwość korzystania ze specjalistycznych szkoleń branżowych dla mechaników, lakierników i blacharzy, a także wspólnego systemu zamówień części zamiennych. Ale nowy projekt Wielkopolskiej Sieci Naprawczej to również możliwość stworzenia wspólnego Call Center dla serwisów, wspólnej bazy wynajmu samochodów zastępczych. Z kolei dla klientów serwisów WSN bardzo kusząca wydaje się propozycja stworzenia nowej polisy ubezpieczeniowej i stała współpraca prawnika i rzeczoznawcy w szkodach OC.

Efektem wtorkowego spotkania jest zawiązanie się grupy inicjatywnej, która przy współpracy z Izbą będzie być może w przyszłości tworzyć podwaliny Wielkopolskiej Sieci Naprawczej.

czy-w-powstanie-wielkopolska-siec-naprawcza1 czy-w-powstanie-wielkopolska-siec-naprawcza2 czy-w-powstanie-wielkopolska-siec-naprawcza3 czy-w-powstanie-wielkopolska-siec-naprawcza4 czy-w-powstanie-wielkopolska-siec-naprawcza5 czy-w-powstanie-wielkopolska-siec-naprawcza6

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz