Cech Rzemiosł Różnych we Wrocławiu zaprasza

Cech Rzemiosł Różnych we Wrocławiu zaprasza

"© [AlenKadr] / Dollar Photo Club”

CECH RZEMIOSŁ RÓŻNYCH
WE WROCŁAWIU


 

Nasz Cech po raz pierwszy we współpracy z profesjonalną Agencją Reklamową Wigor jest organizatorem tego niezwykłego przedsięwzięcia, dającego możliwość nawiązania kontaktów z najlepszymi kreatorami sztuki fryzjerskiej, zapoznania z aktualnymi światowymi trendami.

Gwiazdą Mistrzostw i pokazów będzie ANDRZEJ MATRACKI, czterokrotny Mistrz Świata we Fryzjerstwie, założyciel i Prezydent Stowarzyszenia Fryzjerstwa Polskiego, Ambasador Wella Professional.

Pojawią się także inne wszystkim znane nazwiska jak Krzysztof Klimczak, Jagoda Korzeniowska, Rafał Szydłowski, Dominik Powika. Zobaczymy również pokazy wieńczące odbywających się prestiżowych, kameralnych seminariów, występy uczniów szkół zawodowych.

Oprócz niedzielnych ogólnodostępnych przeglądów aktualnych nurtów fryzjerskich, w sobotę odbędą się dwa prestiżowe seminaria dla fryzjerów chcących nieustannie podnosić swoje umiejętności. Seminaria prowadzone przez światowej sławy mistrza Krzysztofa Kuleszę /koloryzacja/ oraz Rafała Szydłowskiego / barbering czyli kreatywne sposoby dbania o męski zarost/.

W realizację konkursu wkładamy własne siły i środki, lecz ze względu na spodziewaną jak w każdej edycji dużą liczbę uczestników, liczymy na Państwa wsparcie, wierząc, że oprócz satysfakcji będzie to również wspaniała promocja i reklama Państwa firmy. W zamian za sponsoring oferujemy:

  • podziękowanie w formie certyfikatu wręczanego na scenie podczas finału Mistrzostw
  • umieszczenie loga/ nazwy firmy na materiałach reklamowych i promocyjnych, na stronie Cechu i partnerów.

Dlatego też zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie naszego przedsięwzięcia w postaci środków pieniężnych lub gadżetów mogących służyć jako nagrody.

Wierzymy, iż Państwa pomoc umożliwi zrealizowanie zamierzonych inicjatyw i będzie wkładem w rozwój fryzjerstwa i szkolnictwa zawodowego. Jednocześnie zachęcamy Państwa do wynajęcia miejsca wystawienniczego na Targach. Dzięki nawiązanej współpracy pomiędzy Cechem a Agencją Reklamową Wigor, powołując się na nasz Cech otrzymacie Państwo 30% zniżkę!

Zainteresowanych ewentualnym wynajęciem boksów prosimy o kontakt
z Agencją Reklamową Wigor tel. +48 71 359-62-77, e-mail: manager1@wigor-targi.com

Chęć udzielania nam wparcia, ze względów organizacyjnych, prosimy zgłaszać do dnia 31 stycznia 2015 do biura Cechu:

Cech Rzemiosł Różnych we Wrocławiu

Ul. Kazimierza Wielkiego 9, 50-077 Wrocław
Tel. 71/344-44-10
e-mail: cechwroclaw@cechwroclaw.pl
www.cechwroclaw.pl

Z wyrazami szacunku
Starszy Cechu Teresa Paprocka

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz