Bezpłatne szkolenie pt. „Przygotuj sie na zmiany w przepisach od 2016 roku”

Bezpłatne szkolenie pt. „Przygotuj sie na zmiany w przepisach od 2016 roku”

Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy wraz z Pierwszym Urzędem Skarbowym w Bydgoszczy zaprasza na bezpłatne szkolenie dla przedstawicieli Cechów, zrzeszonych przedsiębiorców, pracowników firm, księgowych pt. „Przygotuj się na zmiany w przepisach od 2016 roku”.

Szkolenie odbędzie się dnia 24 listopada 2015 roku o godzinie 11:00 w siedzibie Kujawsko-Pomorskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości przy ul. Piotrowskiego 11 w Bydgoszczy (aula na parterze).

Z dniem 1 stycznia 2016 roku w wyniku zmian o ustawie VAT – wprowadzone zostaną przepisy m.in. o zasadach ustalania proporcji odliczenia podatku VAT od zakupów przez podatników prowadzących działalność gospodarczą oraz działalność nie mającą charakteru gospodarczego. Nie ma wątpliwości, że przepisy te będą dotyczyły większości naszych organizacji, które poza działalnością statutową, zajmują się także prowadzeniem działalności gospodarczej.

W trakcie szkolenia specjaliści z Urzędu Skarbowego przedstawią także najistotniejsze zmiany w ustawie Ordynacji podatkowej, podatku dochodowym od osób fizycznych i prawnych oraz Administracji Podatkowej nastawionej na ułatwienia dla klienta.

Zgłoszenia na bezpłatne szkolenie należy przesyłać na załączonym formularzu zgłoszeniowym do dnia 20 listopada 2015 r. na adres KPIRiP w Bydgoszczy, bądź mailem: sekretariat@izbarzem.pl lub fax 52 322 14 23.

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz