Bal Optyka 2017

Bal Optyka 2017

MAŁOPOLSKA IZBA RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W KRAKOWIE


11 lutego 2017 r. w pięknej sali „Na kotłowem” odbył się 14 już bal optyków oraz przyjaciół Małopolskiego Cechu Optyków, który tym razem odbył się pod nazwą NOWOROCZNY BAL PRZEBIERAŃCÓW. Przygrywał zespół „Andrusy” z Aleksandrem „Makino” Kobylińskim – Ostatnim Czarodziejem Krakowa, który to w tym roku piastuje tytuł Człowieka Roku Krakowa. Wspaniały katering zaserwowała firma Bar Królewski.

Na bal przybyło wielu znakomitych gości, a zdecydowana większość z nich zaprezentowała się w przepięknych przebraniach. Gościliśmy m. in. prezesa Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej Wiesława Jopka oraz jego zastępcę Jerzego Kotalę. Wszystkich przybyłych serdecznie witał prezes Zarządu Małopolskiego Cechu Optyków Marian Wójcik.

Podczas zabawy nie brakowało różnych konkursów oraz niespodzianek. Bardzo miłym momentem było zaskoczenie przez zgaszenie świateł, a tylko przy zapalonych świeczkach na torcie, odśpiewanie 100 lat jubilatowi, który właśnie 11 lutego skończył 25 lat. Wszystkiego najlepszego dla Tomka Dyduły.
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym, zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z balu na stronie: www.mcokrakow.pl/ oraz oczywiście serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy w przyszłym roku.

bal-optyka-2017-8 bal-optyka-2017-7 bal-optyka-2017-5 bal-optyka-2017-4 bal-optyka-2017-3

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz