„Złoto i Srebro w Rzemiośle 2015”. Zaproszenie do udziału w konkursie

„Złoto i Srebro w Rzemiośle 2015”. Zaproszenie do udziału w konkursie

Związek Rzemiosła Polskiego i Ogólnopolska Komisja Złotniczo-Jubilerska zapraszają do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Złotników „Złoto i Srebro w Rzemiośle 2015”. Konkurs odbędzie się w ramach programu „Polskich Targów Złotniczo-Jubilerskich” w dniach 1-3 października 2015 r. w Warszawie w hali Expo XXI.

Tematy dla tegorocznych prac konkursowych:
• Juniorzy – „Miejska dżungla”
• Seniorzy – „Siedem kolorów tęczy” – prace seniorów mogą być zgłaszane do dwóch grup: wykonane wyłącznie techniką ręczną i wykonane z zastosowaniem technik komputerowych.

Podobnie jak w latach ubiegłych organizatorzy wydarzenia zapraszają do udziału w dwunastej edycji nominacji do honorowego tytułu Złotnika Roku 2015 i Medalu Św. Eligiusza. Medal wraz z tytułem Złotnika Roku jest przeznaczony dla rzemieślnika złotnika-jubilera, który wyróżnia się wysokimi umiejętnościami zawodowymi, działalnością w organizacji rzemiosła i na rzecz integracji środowiska rzemieślników złotników i jubilerów oraz który uczestniczy w procesie szkolenia i doskonalenia zawodowego. Kandydatury rzemieślników złotników i jubilerów mogą zgłaszać Izby Rzemieślnicze oraz branżowe cechy (po jednym kandydacie). Warunki przekazujemy w załączonych materiałach.

Wyróżnienie zostanie wręczone w czasie „Polskich Targów Złotniczo-Jubilerskich”, które w dniach 1-3 października 2015 r. odbędą się w hali Expo XXI w Warszawie.
Prace konkursowe należy zgłosić w terminie do 16 września.

Regulamin konkursu: LINK
Ankieta – Medal Św. Eligiusza: LINK

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz