Wschodni Kongres Gospodarczy w Białymstoku

Wschodni Kongres Gospodarczy w Białymstoku

W dniach 27-28 września br. w Białymstoku odbędzie się, już po raz czwarty, Wschodni Kongres Gospodarczy – największa debata o perspektywach Polski Wschodniej.

Zorganizowane będą sesje rolno-spożywcze. W pierwszym dniu w debacie- „Przyszłość branży rolno-spożywczej w Polsce Wschodniej” poruszane będą kwestie związane z: Rolno-spożywczymi specjalizacjami regionu Polski Wschodniej; połączeniem tradycji z innowacyjnością w produkcji żywności; czy z potrzebą konsolidacji eksportowej, która może się stać szansą dla sektora.

Także 27 września, tematem kolejnej debaty będzie -”Biznes jak rodzina” .W tej sesji poruszane będą m,inn:: Firmy rodzinne w polskiej gospodarce i w tradycyjnym modelu społecznym Polski Wschodniej; Wzrost to wyzwanie, czyli aktualne problemy średnich firm o rodzinnym rodowodzie; Różnice pokoleniowe w stylu zarządzania. Rewolucja czy ewolucja – młodzi za sterami firmy; czy Kłopoty z sukcesją, jej aspekty prawne i społeczne. Kolejna sesja poświęcona będzie Polskiej żywności – konsolidacji i ekspansja.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej: LINK
Rejestracja: LINK

PODOBNE ARTYKUŁY

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz