JUBINALE Międzynarodowe Letnie Targi Biżuterii i Zegarków

JUBINALE Międzynarodowe Letnie Targi Biżuterii i Zegarków

Jubinale to jedno z najważniejszych wydarzeń branży jubilerskiej w Europie Centralnej. Targi dają swoim gościom możliwość zapoznania się z letnimi trendami, które w nadchodzącym sezonie będą napędzały polski i europejski rynek jubilerski.

Tegoroczna, jubileuszowa, 10. edycja targów odbędzie się w dniach 8-10 czerwca, w nowoczesnej hali Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków.

Podczas imprezy swoje oferty zaprezentują firmy z Polski oraz zagranicy – producenci, importerzy, hurtownicy, designerzy branży jubilerskiej i zegarkowej. Międzynarodowy zasięg wydarzenia zapewnia polskim firmom możliwość nawiązania szerszych kontaktów. JUBINALE jest szansą na zapoznanie się z nowościami ze wszystkich sektorów branży jubilerskiej oraz zegarkowej: biżuteria złota i srebrna, biżuteria z bursztynem i innymi kamieniami szlachetnymi, biżuteria designerska i lifestylowa, kamienie, zegarki i zegary, opakowania, narzędzia i maszyny, stowarzyszenia, organizacje, prasa branżowa oraz inne. Jest to idealne miejsce do wymiany doświadczeń, zapoznania się z nowymi trendami, a także możliwość zawarcia korzystnych transakcji handlowych.

Pozostało tylko kilka wolnych stoisk. Organizatorzy do 7 kwietnia oferują 5% upustu na powierzchnię wystawienniczą.

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz