Dzień Mistrza Szkolącego w Biłgoraju

Dzień Mistrza Szkolącego w Biłgoraju

Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości
w Lublinie


22 października 2016 roku w Cechu Rzemiosł Różnych i Drobnej Przedsiębiorczości w Biłgoraju odbył się uroczysty Dzień Mistrza Szkolącego. W spotkaniu uczestniczyły władze Cechu – Pan Jan Pyznarski, Prezes Cechu, oraz Kierownik – Pani Krystyna Dycha, a także zrzeszeni rzemieślnicy.

Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie reprezentował Pan Zbigniew Marchwiak – Prezes Izby oraz Magdalena Zabłocka – Specjalista ds. oświatowo-prawnych, Magdalena Litwin-Kiec – Specjalista ds. promocji i marketingu oraz Lucyna Wolska – Główny Księgowy.
Podczas spotkania miało miejsce wręczenie odznaczeń dla rzemieślników i osób współpracujących, których praca i działania pozytywnie wpłynęły na rozwój rzemiosła na terenie Biłgoraja, a także na promowanie oświaty zawodowej i kształcenia uczniów w rzemiośle.

Odznaczenia otrzymali:

  1. Anna Góra – srebrną odznakę mistrza „Za szkolenie uczniów w rzemiośle”,
  2. Danuta Peichert – srebrną odznakę mistrza „Za szkolenie uczniów w rzemiośle”,
  3. Bożena Wilczyńska-Typek – „Honorowa Odznakę Rzemiosła”,
  4. Ryszard Bednarczuk – „Zasłużonemu Izba Rzemieślnicza”.

Prezes Izby wręczył również dyplom mistrzowski Panu Krzysztofowi Ćwiekowi, który zdobył uprawnienia w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych. Wszystkim odznaczonym serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów na polu zawodowym i osobistym!

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz